Bahadır Gezici
Bahadır GeziciGenel Müdür
1966’da Manisa’da doğan Bahadır Gezici, 1988 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Metalurji bölümünden mezun oldu. 1995 yılında Ahmet Dolmacı ile beraber G&D Elektronik San. ve Tic. LTD. ŞTİ. ismindeki şirketi kurdu. 20 yılı aşkın tecrübesi ile Membrane Switch alanında çalışan Bahadır Gezici, halen burada çalışmaya devam ediyor.
Ahmet Dolmacı
Ahmet DolmacıGenel Müdür Yardımcısı
1962’de Isparta’da doğan Ahmet Dolmacı, 1986 yılında Hacettepe Üniversitesi Elektrik Elektronik bölümünden mezun oldu. 1995 yılında Bahadır Gezici ile beraber G&D Elektronik San. ve Tic. LTD. ŞTİ. ismindeki şirketi kurdu. 20 yılı aşkın tecrübesi ile Membrane Switch alanında çalışan Ahmet Dolmacı, halen burada çalışmaya devam ediyor.
Kalite
Güven
Tecrübe

1995 yılında kurulan G&D Elektronik San. ve Tic. Ltd. Şti, membrane tuşlu sistemler, grafik panel ve etiket imalatı geliştirilmesi konusunda yüksek teknoloji ile iç ve dış piyasalarda hizmet vermektedir.

Bahadır Gezici– MSE Material Science (genel müdür) ve Ahmet Dolmacı – BscEE (genel müdür yardımcısı) yönetiminde, toplam beş mühendis ve teknikerden oluşan idari ve teknik üst kadrosu ve tecrübeli imalat personeli ile 1200 m2lik kendi binasında titiz ve eksiksiz bir kalite anlayışı ile imalatı sürdürmektedir. Türkiye’nin en ileri teknolojik membrane switch imalatçısı sıfatı ile yurt içinde hızla genişleyen pazar hacminin yanısıra G&D Elektronik Ltd. yurt dışında verdiği temsilcilikler vasıtası ile başta İsrail, İsviçre, İtalya ve Almanya olmak üzere diğer bir çok Avrupa ülkelerine de ihracat gerçekleştirmektedir.

İMALAT

CTS – CAD – CAM (bilgisayar destekli tasarım ve imalat) sistemi sayesinde üretim planlaması ve tasarım kademesinden, serigrafik devre ve grafik kapak baskısı, laminasyonu, kalıp kesimleri, kabartılarak şekillendirilmesi, konnektör montajı ve nihai olarak test ünitesinde kalite kontrolü aşamasına kadar, imalat hattı boyunca en son teknolojik ekipmanlar kullanılmaktadır.

AKLINIZA TAKILAN BİR SORU MU VAR? BİZE DANIŞIN.

İLETİŞİM